Připravili jsme pro Vás tarif NA ZKOUŠKU
za 1 001 Kč+DPH na 6 měsíců.

KLIKNUTÍM OTEVŘETE OBJEDNÁVKU SÍDLO NA ZKOUŠKU 

Jaké služby dostanete ?

Tarif NA ZKOUŠKU je obsahově shodný s tarifem STANDARD, klikněte a porovnejte si naše služby  STANDARD.

Pro koho je tarif NA ZKOUŠKU určen?

Tarif NA ZKOUŠKU je určen všem společnostem a firmám, které u nás doposud neměly umístěné své sídlo a mají zájem naše služby vyzkoušet. Naše vybudované zázemí je pro naše klienty přizpůsobeno pro vlastní obsluhu a téměř bez kontaktu s naší kanceláří. Přesvědčte se sami.  Snažíme se minimalizovat zbytečné úkony, které by proces zpracování administrativy brzdily. Pokud nebudete chtít, nemusíte se s námi vůbec zabývat. Po podpisu smlouvy obdržíte  přístupové kódy do prostoru POS-BOX.CZ  a můžete fungovat zcela samostatně a non-stop. Primární komunikace s námi funguje automaticky přes e-mail, SMS a hlavně Váš přidělený post-box. To ale neznamená, že tu pro Vás nejsme. Naše kanceláře jsou hned v blízkosti prostoru, a proto nás můžete kdykoliv v pracovní době navštívit.

Zásady smlouvy NA ZKOUŠKU:

  • Za poplatek 1 000 Kč+DPH Vám připravíme ověřené doklady potřebné pro obchodní rejstřík jako jsou (i) výpis z katastru nemovitostí, (ii) výpis z obchodního rejstříku majitele nemovitosti, dále (ii) výroba označení firmy na štít budovy, (iv) obdržíte svůj post-box přístupný 24 hodin denně, a (v) samozřejmě svůj přístupový čip, který Vás opravňuje ke vstupu do chráněných prostor post-boxu a operativní jednací místnosti. Zde si můžete vyřídit své rychlé schůzky, vytřídit poštu atp. Bezdrátový internet Wi-Fi je v prostorách samozřejmostí.
  • Smlouvu na správu sídla NA ZKOUŠKU uzavíráme na dobu určitou 6-ti měsíců, za cenu 1 Kč, dá se tedy říci, že je to téměř zadarmo.
  • Rozhodnete-li se po 6-ti měsících s námi pokračovat, nabízíme Vám na začátek zvýhodněný tarif ZÁKLAD na 12 měsíců. Cenově to vychází při platbě na 12 měsíců takto: 12 měsíců x 499 Kč+DPH, tj.  celkem 5 988 Kč+DPH ročně.
  • Nebudete-li chtít s námi po 6-ti měsících pokračovat, máte přidělen další čas na to, si sídlo přemístit na jinou adresu ve lhůtě 60-ti dnů od skončení smlouvy. Kontrolujeme rozhodný datum změny v obchodním rejstříku.

Takže kolik Vás správa sídla bude  6 měsíců stát?

Celkem za 6 měsíců uhradíte 1 Kč a poplatek 1000 Kč + DPH. Vybíráme při předání souhlasu 1 211 Kč.
U nás můžete platit hotově, platební kartou VISA/EC-MC/Diners a nebo Vám zašleme předem fakturu.

Jak objednat ?

Vyplňte objednávku níže a  vyčkejte na potvrzovací e-mail  a my se Vám ozveme. Doklady budete mít připraveny následující pracovní den. Ve formuláři objednávky  je třeba správně vyplnit údaje, které potřebujeme pro identifikaci společnosti, vyplňte tedy s náležitou pečlivostí např. název společnosti, na kterou bude souhlas se sídlem připraven. V konci objednávky zvolíte NA ZKOUŠKU.

Fill out my online form.